top of page

Web Sitesi Kullanım Şartları

Web Sitesi Kullanım Şartları

Sayın Kullanıcı,

Saç ekimi operasyonları öncesinde bu sorunu gidermek için birçok yöntem denenmiştir. Halen çeşitli saç problemlerinde saç kökünü güçlendirecek ve saçların sağlıklı olmasını sağlayacak tedaviler uygulanmaktadır. Ancak dökülmüş saçlar için birçok vakada kalıcı çözüm saç ekimidir.

Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu hastalıkları teşhis etmek, önlemek ve tedavi etmek için ürünler ve hizmetler sunar. Hastanedeki her hizmet, kurumsal bağlantılı olunan resmi ya da yarı resmi kurumlar (T.C. Sağlık Bakanlığı, Vakıflar Genel Müdürlüğü, ISO vb.) denetlenir. İlgili yasalar uyarınca halk, verilen hizmetler ve uygulanan tedavilerin niteliği çerçevesinde yasalarla korunur.

İşbu http://www.esteworld.com.tr siteyi ziyaret eden veya bu sitede sunulan hizmetlerden yararlanmayı talep eden her kimse, işbu "Kullanım Şartları ve Yasal Uyarı" da yer alan hüküm ve şartların tamamını aynen kabul eder.

Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu işbu "Kullanım Şartları ve Yasal Uyarı" başlığı altındaki bilgilerde ve bu sitedeki diğer talimatlarda, dilediği zamanda, dilediği değişiklikleri yapma hakkını saklı tutar. Söz konusu değişiklikler, işbu sitede yayınlandıkları tarihlerden itibaren geçerli ve bağlayıcı olacaklardır. Değişiklikleri takip etmek site kullanıcısının sorumluluğundadır. Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu’nun değişiklikleri tarafınıza ayrıca bildirme yükümlülüğü yoktur. Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu sitesinin hizmetlerinden yararlanmaya devam etmekle, bu değişiklikleri de kabul etmiş sayılırsınız.

Sitenin Kullanımı İle İlgili Hükümler

Dr. Özgür KOÇKAR Kliniği (“besteticadoctor-www.oryturkiye.com -drozgurkockar.com”)  sitelerindeki bağlantılar sizi Dr. Özgür KOÇKAR Kliniği (“besteticadoctor-www.oryturkiye.com -drozgurkockar.com”) ‘a ait sitelerin dışına götürebilir ve Dr. Özgür KOÇKAR Kliniği (“besteticadoctor-www.oryturkiye.com -drozgurkockar.com”) bu sitelerin içeriği, doğruluğu ya da işleviyle ilgili olarak, hiç bir sorumluluk üstlenmez. Dr. Özgür KOÇKAR Kliniği (“besteticadoctor-www.oryturkiye.com -drozgurkockar.com”), bağlantısının verdiği sitelerde daha sonra olabilecek herhangi bir değişiklikten sorumlu değildir. Dr. Özgür KOÇKAR Kliniği (“besteticadoctor-www.oryturkiye.com -drozgurkockar.com”), bu sitenin oluşturulması üretilmesi ya da iletilmesinde yer alan üçüncü şahıs niteliğindeki diğer taraflar, site kullanıcısının bu siteye erişim ya da sitenin kullanımından doğabilecek doğrudan, dolaylı, arızi, tali ya da cezai zarar, ziyan ve hasarlarından ötürü sorumlu tutulamaz. Web sitelerimizi ziyaret edenler, sitemizde indirilmeye müsait dosyalarının virüslerden, veya bunlar gibi diğer her türlü kötü ve zarar verme amaçlı kodların veya materyallerden arındırılmış olduğunu garanti etmediğini kabul eder. Bu tip kötü ve zarar verme amaçlı kodların veya materyallerin önlenmesi, veri giriş- çıkışlarının doğruluğu veya herhangi bir kayıp verinin geri kazanılması için gereken tüm yazılım ve donanım ihtiyaçları kullanıcının sorumluluğundadır. Kullanıcı, sitenin kullanımından doğan tüm sorumluluğu ve riski üstlendiğini kabul eder. Web siteleri siteyi ve içeriğine dahil tüm unsurları "oldukları gibi" sağlamaktadır ve web siteleri hakkında veya web siteleri yoluyla sağlanan hiçbir servis, bilgi veya site içeriğine dahil herhangi bir unsur veya sitenin herhangi bir şekilde kullanımı hakkında açık veya dolaylı garantiler sağlamamaktadır. Dr. Özgür KOÇKAR Kliniği (“besteticadoctor-www.oryturkiye.com -drozgurkockar.com”) ‘a ait siteler yoluyla sağlanan tüm düşünce, tavsiye, hizmet veya diğer bilgi ve materyalin doğruluğunu değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.

Güncelleme Tarihi 26.01.2021

bottom of page